.
 
Інформаційно-освітній портал Одеської області


Приватні дошкільні навчальні заклади

 

№з/п

Назва навчального закладу

 
 

1

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Мрія»

 

 

2

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Антарктика»

 

 

3

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Ерудит»

 

 

4

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад «Вільна школа «Астр»

 

 

5

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Хабад»

 

 

6

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Престиж»

 

 

7

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Інтелект»

 

 

8

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Чорноморський центр освіти»

 

 

9

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Гармонія ХХІ століття»

 

 

10

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Ступені»

 

 

11

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Ор Самеах»

 

 

12

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Нарнія»

 

 

13

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітні школа-дошкільний навчальний заклад «Творення особистості»

 

 

14

Філія «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Чайка» дочірнє підприємство «Клінічний санаторій «Лєрмонтовський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця»

 

 

15

Приватний дошкільний навчальний заклад «Тополіно»

 

 

  16

Приватний заклад «Одеський приватний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

комбінованого типу «Анавім+»

 

 

  17

Приватний заклад «Одеський дошкільний навчальний заклад «Академія дитинства»

 

 

 18

Структурний підрозділ ЗАТ «Одесакондитер» ясла-садок «Ласунка»

 

 

  19

Приватний дошкільний навчальний заклад «Піноккіо»

 

 

 20

Приватний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Колбрі»

 

 

  21

Одеський приватний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Мішутка»

 

 

22

Приватний заклад Одеський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Заботіно»

 

 

23

Приватний заклад «Приватний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Радужний»

 

 

24

ТОВ «Дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок «Чорноморський»

 

 

25

Приватний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Чорноморський 1»

 

 

26

Приватний дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Острівець»

 

 

 27

Приватний заклад «Центр розвитку дитини «Моя школа»

 

 

28

Структурний підрозділ «Центр розвитку дитини «Перші кроки» ТОВ «Лондонська школа англійської мови «Дістрікт»

 

 

29

Одеський приватний заклад «Центр розвитку дитини «Азбука»

 

 

 30

Одеський приватний дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Діти індиго»

 

 

 31

Одеський приватний заклад «Центр розвитку дитини «Паровозик»

 

 

32

Приватний заклад «Одеський приватний дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Я росту!»

 

 

33

Приватний заклад «Іллічівський центр розвитку дитини «Софія»

 

 

34

Приватний заклад «Одеський приватний дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Золота рибка»

 

 

35

Структурний підрозділ дочірнього підприємства «Облагротехсервіс» «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) «Центр формування та розвитку особистості «Чайка»

 

 

36

Одеський приватний дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Виростай-ка»

 

 

37

Приватний заклад «Одеський приватний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Локус Кідс»

 

 

38

Одеський приватний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Почемучки»

 

 

39

Приватний заклад «Одеський приватний дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «ДОУ Знайка»

 

 

40

Приватний заклад «Одеський приватний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Ладусі»

 

 

  41

Фізична особа-підприємець Чуб

 

 42

Фізична особа-підприємець Максимова

 

43

Фізична особа-підприємець Шемякіна

 

  44

Фізична особа-підприємець Малюкіна

 

45

Фізична особа-підприємець Бутковська

 

46

Фізична особа-підприємець Ращупкіна

 

47

Фізична особа-підприємець Бичковська

 

48

Фізична особа-підприємець Радовинчик

 

49

Фізична особа-підприємець Алі

 

50

Фізична особа-підприємець Берідзе

 

51

Фізична особа-підприємець Гаудіч

 

52

Фізична особа-підприємець Зозуля

 

53

Фізична особа-підприємець Лук’янова